Kullanım Şartları

18 yaşından küçük kişiler artepirlanta.com'dan alışveriş yapamazlar.

artepirlanta.com’dan alışveriş yapmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

artepirlanta.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca artepirlanta.com’da geçerlidir.

Arte Mücevherat San. ve Tic. A.Ş., artepirlanta.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

artepirlanta.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. artepirlanta.com, fiyatı, kapsam ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

artepirlanta.com, kendisinin belirlediği güvenlik kriterleri ile yaptığı inceleme sonucu, siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik şüphesinde siparişi iptal etme ya da sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan güvenlik incelemesi sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

artepirlanta.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

artepirlanta.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Arte Mücevherat San. ve Tic. A.Ş.’nin izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından “havale/EFT yaptım” butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği artepirlanta.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

Arte Mücevherat San. ve Tic. A.Ş., artepirlanta.com satışa sunduğu yüzlerce ürünün hepsinin stoğunu tutmamaktadır. Sipariş edilen ürünler, gerekli görüldüğü durumlarda üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

artepirlanta.com’dan siparişi verilen ürünlerin el emeğiyle üretimi sonucunda, ürünlerin karat ve gramlarında farklılık oluşabilmektedir. Yüzüklerin, belirteceğiniz yüzük ölçüsüne göre ayarlanıyor olması da altın gamında farklılıklar oluşturabilmektedir.

artepirlanta.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

artepirlanta.com üzerinden sipariş vermiş olduğunuz Harf kolye ve Yüzükler kişiye özel olduğundan iade edilemez. 

artepirlanta.com üzerinden sipariş vermiş olduğunuz ürünler el yapımı olduğundan sitemizde yazan gram ve karat farkları değişiklik gösterebilir

Yüzük ölçü değişimi: İnternet mağazasına özel, satın aldığınız yüzüğün ölçüsü küçük ya da büyük geldiğinde, siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 6 ay içinde, ücretsiz yeni bir yüzük üretilerek değişim yapılmaktadır. (Evlilik alyansları hariç.)

Yüzük iptal/iade: Yüzük siparişlerinde, yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için, yasal koşullara bağlı olarak 14 gün içinde iptal ve iade hakkı bulunmamaktadır. artepirlanta.com’a özel yüzük, kolye ve bileklik siparişlerinde iptal ve iadeler sadece %10 kesinti yapılarak gerçekleştirilmektedir.